Do stanu małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

* Roman Jaszcz, kawaler z par. Św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i Izabela Laskowska, panna z par. tutejszej

* Jan Jakub Laskowski, kawaler z par. Dębe Wielkie i Oliwia Weronika Kielak, panna z par. tutejszej

12.05.2024 i 19.05.2024 r.

* Rafał Radzioch, kawaler z par. Panki i Ewelina Łucja Milewska, panna z par. tutejszej

19.05.2024 i 26.05.2024 r.

Jeżeli ktoś wiedziałby o przeszkodach, które zachodzą między tymi osobami, a które uniemożliwia ważne zawarcie sakramentu małżeństwa, obowiązany jest o poinformować kancelarię parafialną.